GENEL SORULAR

Videolar, satın alma tarihinden itibaren ilgili sınav tarihine kadar sınırsız izleme ve giriş hakkıyla sizindir. Ayrıca Öğrenci Paneli -> Profil Ayarları bölümünden satın aldığınız tüm ürünleri ve ürün bitiş tarihlerini görebilirsiniz.
Videoların açılmaması, görüntünün kalitesinde düşüklük veya ses ile ilgili sorun yaşayan öğrencilerimiz; bu sorun, genel olarak cihazların güncel olmayışından, eski cihazların kullanımından kaynaklanmaktadır. Çözüm önerimiz, Google chrome web tarayıcısının en güncel halinin kullanılmasıdır. Sorun devam ederse cihazınızın yazılımını da güncellemeniz gerekecektir. 
Bu sorunu instagram üzerinden sitemize bağlanan öğrencilerimiz yaşamaktadır. Bilindiği gibi instagram yan döndürülemediğinden instagram üzerinden yapılan bağlantılarda açılan siteler de yan döndürülemekemte ve videolar tam ekran yapılamamaktadır. Instagramdan bağımsız olarak Google chrome web tarayıcısından bağlanmanızı öneriyoruz. Yine de tam erkan olmuyorsa; tam ekran yap düğmesi ekranınızda küçük kaldığı için tam basamıyo olabilirsiniz, ekranı yan çevirerek tekrar deneyiniz. 
Aynı anda en fazla "Bir" cihazdan giriş yapılabilmektedir. Başka bir cihazdan oturum açıldığında daha önce açılmış oturum otomatik olarak kapatılır. Toplamda en fazla 2 cihazdan giriş hakkı bulunmaktadır, çoklu cihaz girişlerinde sistem güvenlik nedeni ile hesabı kapatmaktadır. 
Ödeme esnasında bir destek sunamıyoruz. Bu konuyu bankanızla iletişime geçerek çözmeniz gerekiyor. EFT ya da Havale yolu ile ödeme yapmak için siparişinizi onaylama bölümünde hesap bilgilerini bulabilirsiniz. 
Değerli arkadaşlar, internet sitemizin bir uygulaması bulunmamaktadır. Bir başka yayın evi tarafından daha önce Mehmet Eğit Hocamızın coğrafya hafıza tekniklerini barındıran bir uygulama yapılmıştır fakat bu uygulamanın artık satışı durdurulmuştur. Sitemizle sıklıkla karıştırılan bu uygulama artık güncelleme desteği almamaktadır. Lütfen www.mehmetegit.com adresini takipte kalınız.
Çok az da olsa, bazı arkadaşlarımız videolu eğitim setlerini kitap sanarak bir kargo bekleyişi içerisine giriyor. Arkadaşlar bu bir kitap değil videolu hafıza tekniği eğitim setidir. Kayıt oluştururken verdiğiniz bilgiler ile giriş yaptığınızda satın aldığınız eğitim karşınıza çıkacaktır. 

TEKNİK SORULAR