Video Image
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet

Video Image

DKAB ÖABT SON 10 YIL ÖSYM ÇIKMIŞ SORU ANALİZ KAMPI VİDEO PAKETİ

Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

Program Adı:

DKAB ÖABT Son 10 Yıl ÖSYM Çıkmış Soru Analiz Kampı / Video Ders

Program Türü:

Video Ders

Eğitmen Kadrosu:

Sümeyye HALICI

Serdar ARSLAN

Özgür HAMAL

Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:

21 Temmuz 2024 – 29 Temmuz 2024

İçerik ve Son Kullanım Tarihi

DKAB ÖABT ÖSYM son 10 yıl çıkmış soruların analizli çözümü video ders paketi

Son erişim tarihi: 04 Ağustos 2024

Canlı Ders Uygulaması:

Canlı derslere katılım www.egitakademi.com web sitesi üzerinde üye girişi yaptıktan sonra canlı dersler sekmesindeki "Sınıfa Git" butonuyla başlamaktadır. Herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmamakla birlikte ZOOM programının cihazınıza yüklenmesi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Canlı dersler sırasında chat ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ayrıca her ders için ayrı ayrı oluşturulan platformlar üzerinden eğitmenlerinize doğrudan soru sorabilirsiniz.

Canlı dersler işlendikten sonra en geç ertesi gün öğrenci panelinizde bulunan tekrar izle bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar ÖSYM 2024 sınav takviminde belirtilen tarih olan 04 Ağustos 2024’e kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

Teknik Destek:

Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başlamadan bir ya da iki gün öncesinde web sitemize üye girişi yaptıktan sonra menüdeki sosyal gruplar sekmesine tıklayarak size özel tanımlanan whatsapp grubuna dâhil olabilirsiniz. Derslerle ilgili tüm bilgilendirme mesajları, dâhil edildiğiniz whatsapp grubunda yapılacaktır. Daha fazla bilgi almak için grup yöneticisiyle özelden mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aktivasyonun Sağlanması:

Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde ödeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 2 (iki) iş günü içerisinde sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi almak için 0 507 987 17 23 numaralı WhatsApp hattına yazabilir ya da 0850 259 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz


Gökhan Bayraktar
Gökhan Bayraktar

DKAB


Muhammet Burhan Karakışla
Muhammet Burhan Karakışla

DKAB


RAUF ŞARA
RAUF ŞARA

DKAB


Sümeyye Halıcı
Sümeyye Halıcı

DKAB