Video Image

Video Image

KPSS 2024 SOSYAL BİLGİLER ÖABT Canlı Eğitim Paketi


Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

Program Adı:

KPSS 2024 SOSYAL BİLGİLER Canlı Eğitim Paketi

Erken Kayıt Hakkında:

Bu eğitim programımızın avantajlı erken kayıt fiyatının son geçerlik tarihi 02.01.2024'tür.

Ömer Murat Pamuk
Ömer Murat Pamuk

ALAN EĞİTİMİ


Tamer şirinoğlu
Tamer şirinoğlu

COĞRAFYA


Gökçer Ateş
Gökçer Ateş

SİYASET BİLİMİ


Sait Zaman
Sait Zaman

TARİH


Serkan Tek
Serkan Tek

TARİH


Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:

Kasım 2023- Ağustos 2024

Haftalık Ders Programı:

Canlı dersler haftanın belirlenen günlerinde gerçekleşecektir. Günlük ders programı seçilen programının saat aralığına uygun şekilde 5 ders saati üzerinden uygulanacaktır. ÖSYM tarafından açıklanacak takvime göre, EĞİT AKADEMİ günlük ders saati ve haftalık ders günü sayısında artış yapabilir, ders programında değişiklik yapabilir ancak toplam ders saatinde azalma olmayacağını garanti eder.

Rehberlik Hizmeti:

Rehberlik birimi tarafından eğitim türünüze özgü olarak rehberlik semineri belirtilen gün ve saatte canlı şekilde gerçekleştirilecektir. Seminere canlı şekilde katılarak ya da video kayıtlarını izleyerek gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin sürece katılma ve deneme sonuçları değerlendirilerek gerekli görüldüğünde dönüşler sağlanacaktır.

Uygulanacak Deneme Sınavları:

Belirlenen 5 adet deneme sınavına öğrenci yönetim sisteminiz üzerinden online şekilde katılabilir ve sınav sonucunuzu inceleyebilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması:

Canlı derslere katılım www.mehmetegit.com web sitesi üzerinde üye girişi yaptıktan sonra canlı dersler sekmesindeki Sınıfa Git butonuyla başlamaktadır. Herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmamakla birlikte ZOOM programının cihazınıza yüklenmesi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Canlı dersler sırasında chat ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ayrıca her ders için ayrı ayrı oluşturulan platformlar üzerinden eğitmenlerinize doğrudan soru sorabilirsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi:

Canlı dersler işlendikten sonra en geç ertesi gün öğrenci panelinizde bulunan tekrar izle bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar ÖSYM sınav takviminde açıklanan sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

Teknik Destek:

Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca derslerle ilgili tüm bilgilendirme mesajları, dâhil edildiğiniz WhatsApp grubunda yapılacaktır. Gruplar dersler başlamadan bir ya da iki gün önce yapılacaktır. Kişilerin WhatsApp ayarları nedeniyle gruplara izinsiz alınmayı engellemesi durumunda gruplara dahil edilmeye onay vermesi gerektiğinden üyelik oluşturanların dersler başlamadan önce uygulama üzerinde gerekli kontrolleri yapması gerekmektedir.

Kampanya Seçenekleri:

Bu programın yer aldığı ikili ya da üçlü eğitim paketi aldığınızda indirimli haliyle satın almış olursunuz.

Ödeme Seçenekleri:

Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Seçenekleri:

Basılı ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kayıt esnasında belirttiğiniz adrese derslerinin başlangıç takvimi doğrultusunda gönderilecektir. İlgili kitapların temin edildiği yayınevinin baskı süreçlerine bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir.

ÖNEMLİ NOT: Kitap gönderimlerinde kargo ücretsizdir. Ancak gönderilen kargonun kişilere ulaşmaması ve yeniden gönderilmesi durumunda kargo ücreti paket satın alan kişi tarafından karşı ödemeli şekilde gönderilir. Kargo aşamasında sorun yaşamamak için üye bilgilerinizin yer aldığı hesabım bölümündeki adres, isim ve telefon bilgilerinizi dikkatlice kontrol etmenizi öneririz.

Aktivasyonun Sağlanması:

Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde ödeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi almak için 0 507 987 17 23 numaralı WhatsApp hattına yazabilir ya da 0850 259 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.

ÖĞRETMEN KADROMUZ

TARİH: SAİT ZAMAN

TARİH:SERKAN TEK

COĞRAFYA: TAMER ŞİRİNOĞLU

SİYASET BİLİMİ: GÖKÇER ATEŞ

YAN DALLAR( SOSYAL BİLGİLERİN TEMELLERİ, BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM, SOSYAL ANTROPOLOJİ VE MEDENİYET TARİHİ ) GÖKÇER ATEŞ

ALAN EĞİTİMİ: ÖMER MURAT PAMUK 

Program İçeriği ve Toplam Ders Saati:

- 280 canlı ders saati,

- 55 canlı ders saati sürecek olan ÖABT Genel Tekrar Kampına ücretsiz katılım hakkı

- Ünite sonu haftalık soru çözüm paketi

- 30 saatlik rehberlik faaliyetleri

Toplam 395 ders saati.


ÜCRETSİZ VERİLECEK KAYNAKLAR:

→2024 ÖABT dersleri konu anlatım fasikülü (7 adet) ) (2023 Kasım ayı ders başlangıcıyla iletilecektir)

→1000 Kısa soruda ÖABT genel tekrar paketi

→2024 5’li ÖABT Deneme Sınavı

→2024 ÖABT 55 saat Kapsamlı Canlı Genel Tekrar Kampına ücretsiz katılım hakkı

→Yapay zeka destekli ders çalışma ve takip programı

►Bu paketi alanlar için www.mehmetegit.com web sitesinde yer alan;

-HAFIZA TEKNİKLERİ PAKETLERİ,

-HIZLI OKUMA PAKETİ,

-CANLI SORU ÇÖZÜM KAMPLARI,

-DİJİTAL KİTAPLARDA size özel % 50 indirim hakkı