Video Image

Video Image

KPSS 2024 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖABT Canlı Eğitim Paketi


Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

  Program Adı:

KPSS 2024 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Canlı Eğitim Paketi

Erken Kayıt Hakkında:

Bu eğitim programımızın avantajlı erken kayıt fiyatının son geçerlik tarihi 02.01.2024'tür.

Fatih Avcı
Fatih Avcı

ESKİ TÜRK EDEBİYATI


fatih mehmet muş
fatih mehmet muş

TÜRK HALK EDBİYATI


Yavuz Güneş
Yavuz Güneş

YENİ TÜRK EDEBİYATI


Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:

Kasım 2023- Ağustos 2024

Haftalık Ders Programı:

Canlı dersler haftanın belirlenen günlerinde gerçekleşecektir. Günlük ders programı seçilen programının saat aralığına uygun şekilde 5 ders saati üzerinden uygulanacaktır. ÖSYM tarafından açıklanacak takvime göre, EĞİT AKADEMİ günlük ders saati ve haftalık ders günü sayısında artış yapabilir, ders programında değişiklik yapabilir ancak toplam ders saatinde azalma olmayacağını garanti eder.

Rehberlik Hizmeti:

Rehberlik birimi tarafından eğitim türünüze özgü olarak rehberlik semineri belirtilen gün ve saatte canlı şekilde gerçekleştirilecektir. Seminere canlı şekilde katılarak ya da video kayıtlarını izleyerek gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin sürece katılma ve deneme sonuçları değerlendirilerek gerekli görüldüğünde dönüşler sağlanacaktır.

Uygulanacak Deneme Sınavları:

Belirlenen 5 adet deneme sınavına öğrenci yönetim sisteminiz üzerinden online şekilde katılabilir ve sınav sonucunuzu inceleyebilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması:

Canlı derslere katılım www.mehmetegit.com web sitesi üzerinde üye girişi yaptıktan sonra canlı dersler sekmesindeki Sınıfa Git butonuyla başlamaktadır. Herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmamakla birlikte ZOOM programının cihazınıza yüklenmesi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Canlı dersler sırasında chat ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ayrıca her ders için ayrı ayrı oluşturulan platformlar üzerinden eğitmenlerinize doğrudan soru sorabilirsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi:

Canlı dersler işlendikten sonra en geç ertesi gün öğrenci panelinizde bulunan tekrar izle bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar ÖSYM sınav takviminde açıklanan sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

Teknik Destek:

Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca derslerle ilgili tüm bilgilendirme mesajları, dâhil edildiğiniz WhatsApp grubunda yapılacaktır. Gruplar dersler başlamadan bir ya da iki gün önce yapılacaktır. Kişilerin WhatsApp ayarları nedeniyle gruplara izinsiz alınmayı engellemesi durumunda gruplara dahil edilmeye onay vermesi gerektiğinden üyelik oluşturanların dersler başlamadan önce uygulama üzerinde gerekli kontrolleri yapması gerekmektedir.

Kampanya Seçenekleri:

Bu programın yer aldığı ikili ya da üçlü eğitim paketi aldığınızda indirimli haliyle satın almış olursunuz.

Ödeme Seçenekleri:

Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Seçenekleri:

Basılı ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kayıt esnasında belirttiğiniz adrese derslerinin başlangıç takvimi doğrultusunda gönderilecektir. İlgili kitapların temin edildiği yayınevinin baskı süreçlerine bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir.

ÖNEMLİ NOT: Kaynak gönderimi ücretsiz kargolanmaktadır. ancak geri dönen kargolarda yeniden gönderim sağlandığında kargo masrafı eğitim paketi satın alan kişi tarafından karşı ödemeli şekilde gönderilir. Kargolama sürecinde sorun yaşamamak için üye bilgilerinizin yer aldığı hesabım bölümündeki isim, soyisim adres ve telefon bilgilerinizin doğruluğundan emin olmanızı tavsiye ederiz.

Aktivasyonun Sağlanması:

Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde ödeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi almak için 0 507 987 17 23 numaralı WhatsApp hattına yazabilir ya da 0850 259 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.

ÖABT EĞİTİM KADROMUZ

Eski Türk Dili FATİH AVCI

Yeni Türk Dili YAVUZ GÜNEŞ 

Yeni Türk Edebiyatı YAVUZ GÜNEŞ 

Eski Türk Edebiyatı FATİH AVCI

Türk Halk Edebiyatı FATİH MEHMET MUŞ

Alan Eğitimi DOÇ. DR . SERVET HOCA

Program içeriği ve Toplam Ders Saati:

- 300 canlı ders

- Ünite sonu haftalık soru çözüm paketi

 - 60 saatlik “ Yıl Sonu Kapsamlı Canlı Genel Tekrar Kampı” na ücretsiz kaılım hakkı

Toplam 385 ders saati.

ÜCRETSİZ VERİLECEK KAYNAKLAR:

→2024 ÖABT Konu Anlatım Fasikülü- Renkli Baskı (5 Adet- 2023 Kasım ayı ders başlangıcıyla iletilecektir)

→ 1000 Kısa Soruda Türk Dili ve Edebiyatı ÖABT Genel Tekrar Paketi Üyeliği

→2024 5’li ÖABT Online Deneme

→2024 ÖABT 60 saat "Yıl Sonu Kapsamlı Canlı Genel Tekrar Kampı”

→Yapay zeka destekli Haftalık Ders Takip Programı

►Bu paketi satın alanlara özel www.mehmetegit.com web sitesinde yer alan

-HAFIZA TEKNİKLERİ PAKETLERİ,

-HIZLI OKUMA PAKETİ,

-CANLI SORU ÇÖZÜM KAMPLARI,

-DİJİTAL KİTAPLARDA size özel % 50 indirim hakkı

Süreç içerisinde 2024 yılı içinde 5 adet online deneme sınavı aktive edilecek, puan ve sıralama belirten kişiye özel karne verilecektir.