Video Image

Video Image

KPSS 2024 OKUL ÖNCESİ ÖABT Canlı Eğitim Paketi


Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

Program Adı:

KPSS 2024 OKUL ÖNCESİ ÖABT Canlı Eğitim Paketi

Program içeriği ve Toplam Ders Saati:

- 220 canlı ders saati,

- Ünite sonu haftalık soru çözüm paketi

 - 40 saatlik “ Yıl Sonu Kapsamlı Canlı Genel Tekrar Kampı”na ücretsiz katılım hakkı

 - 220 saatlik 2023 ÖABT paketi videoları

 - 40 saatlik 2023 ÖABT Konu kampı videoları

Toplam 550 ders saati.

Seda Nur Topçu
Öncelikle ÖABT konu tekrarlarını ücretsiz erişime açtığı için Mehmet Eğit hocama; daha sonra Okul Öncesi ÖABT genel tekrar derslerini anlatan, emeği geçen tüm hocalarımıza özellikle de Ömer Murat Pamuk hocamıza sonsuz teşekkürler.

Neslihan NAZ
Eğlenceli akıcı ogretici olduğunuz için çok teşekkür ederim hocam. 1 günde sizinle drama yi bitirdim. Oyunu da daha da önce bitirdim. Emeğinize saglik

Ömer Murat Pamuk
Ömer Murat Pamuk

ALAN EĞİTİMİ


Murat civelek
Murat civelek

ÇOCUK RUH SAĞLIĞI


AYTEKİN ŞAHİN
AYTEKİN ŞAHİN

ÇOCUK SAĞLIĞI VE İLKYARDIM


Murat Kaynakçı
Murat Kaynakçı

ERKEN ÇOCUKLUKTA OYUN GELİŞİMİ


Mehmet Nur Tuğluk
Mehmet Nur Tuğluk

ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİNE GİRİŞ


KAAN KORKMAZ
KAAN KORKMAZ

OKULA UYUM VE ERKEN OKUR YAZARLIK EĞİTİMİ


Seda Nur Topçu
Öncelikle ÖABT konu tekrarlarını ücretsiz erişime açtığı için Mehmet Eğit hocama; daha sonra Okul Öncesi ÖABT genel tekrar derslerini anlatan, emeği geçen tüm hocalarımıza özellikle de Ömer Murat Pamuk hocamıza sonsuz teşekkürler.

Neslihan NAZ
Eğlenceli akıcı ogretici olduğunuz için çok teşekkür ederim hocam. 1 günde sizinle drama yi bitirdim. Oyunu da daha da önce bitirdim. Emeğinize saglik

Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:

Kasım 2023- Ağustos 2024

Haftalık Ders Programı:

Canlı dersler haftanın belirlenen günlerinde gerçekleşecektir. Günlük ders programı seçilen programının saat aralığına uygun şekilde 5 ders saati üzerinden uygulanacaktır. ÖSYM tarafından açıklanacak takvime göre, EĞİT AKADEMİ günlük ders saati ve haftalık ders günü sayısında artış yapabilir, ders programında değişiklik yapabilir ancak toplam ders saatinde azalma olmayacağını garanti eder.

Rehberlik Hizmeti:

Rehberlik birimi tarafından eğitim türünüze özgü olarak rehberlik semineri belirtilen gün ve saatte canlı şekilde gerçekleştirilecektir. Seminere canlı şekilde katılarak ya da video kayıtlarını izleyerek gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin sürece katılma ve deneme sonuçları değerlendirilerek gerekli görüldüğünde dönüşler sağlanacaktır.

Uygulanacak Deneme Sınavları:

Belirlenen 5 adet deneme sınavına öğrenci yönetim sisteminiz üzerinden online şekilde katılabilir ve sınav sonucunuzu inceleyebilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması:

Canlı derslere katılım www.egitakademi.com web sitesi üzerinde öğrenci panelinize giriş yaptıktan sonra canlı ders butonuna tıklayarak mevcut canlı derslerinizin yanında bulunan link butonu ile başlamaktadır. Herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmamakla birlikte ZOOM programının cihazınıza yüklenmesi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Canlı dersler sırasında chat ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Sorularınız sadece eğitmeniniz tarafından görünecek olup diğer öğrenciler tarafından görünmemektedir. Ayrıca eğitmen ve grup öğrencilerinin bir arada olduğu ce dışarıya kapalı olan soru çözüm telegram grupları kurulmaktadır.

Derslerin Tekrar İzlenmesi:

Canlı dersler işlendikten sonra en geç 24 saat içinde öğrenci panelinizde bulunan "VİDEO DERS" bölümünden ders kayıtlarını izleyebilirsiniz. Bu kayıtlar ÖSYM sınav takviminde açıklanan sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

Teknik Destek:

Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca derslerle ilgili tüm bilgilendirme mesajları, dâhil edildiğiniz WhatsApp grubunda yapılacaktır. Gruplar dersler başlamadan bir ya da iki gün önce yapılacaktır. Kişilerin WhatsApp ayarları nedeniyle gruplara izinsiz alınmayı engellemesi durumunda gruplara dahil edilmeye onay vermesi gerektiğinden üyelik oluşturanların dersler başlamadan önce uygulama üzerinde gerekli kontrolleri yapması gerekmektedir.

Kampanya Seçenekleri:

Bu programın yer aldığı ikili ya da üçlü eğitim paketi aldığınızda indirimli haliyle satın almış olursunuz.

Ödeme Seçenekleri:

Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Seçenekleri:

Basılı ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kayıt esnasında belirttiğiniz adrese derslerinin başlangıç takvimi doğrultusunda gönderilecektir. İlgili kitapların temin edildiği yayınevinin baskı süreçlerine bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir.

ÖNEMLİ NOT: Kitap gönderimlerinde kargo ücretsizdir. Ancak gönderilen kargonun kişilere ulaşmaması ve yeniden gönderilmesi durumunda kargo ücreti paket satın alan kişi tarafından karşı ödemeli şekilde gönderilir. Kargo aşamasında sorun yaşamamak için üye bilgilerinizin yer aldığı hesabım bölümündeki adres, isim ve telefon bilgilerinizi dikkatlice kontrol etmenizi öneririz.

Aktivasyonun Sağlanması:

Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde ödeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi almak için 0 507 987 17 23 numaralı WhatsApp hattına yazabilir ya da 0850 259 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.

ÖABT EĞİTİM KADROMUZ

Ömer Murat PAMUK

Murat CİVELEK

Serkan DEMİR

Fetane DEMİR

Dönüş KÖYSÜREN

Murat KAYNAKÇI

Mustafa ÖNEN

Onur ATİLLA

ABDULLAH ŞEVİK

ÜCRETSİZ VERİLECEK KAYNAKLAR:

→2024 ÖABT Konu Anlatım Fasikülü- Renkli Baskı (5 Adet- 2024 Kasım ayı ders başlangıcıyla iletilecektir)

→ 1000 Kısa Soruda Okul Öncesi ÖABT Genel Tekrar Paketi Üyeliği

→2024 5’li ÖABT Online Deneme

→2024 ÖABT 40 saat "Yıl Sonu Kapsamlı Canlı Genel Tekrar Kampı”

→Yapay zeka destekli Haftalık Ders Takip Programı

→2023 Yılı Video Ders Kayıtları

→2023 yılı ÖABT “Genel Tekrar Kampı Videoları”

→2023 ÖABT dersleri ders takip notları PDF’si

►Bu paketi satın alanlara özel www.mehmetegit.com web sitesinde yer alan

-HAFIZA TEKNİKLERİ PAKETLERİ,

-HIZLI OKUMA PAKETİ,

-CANLI SORU ÇÖZÜM KAMPLARI,

-DİJİTAL KİTAPLARDA size özel % 50 indirim hakkı

Süreç içerisinde 2024 yılı içinde 5 adet online deneme sınavı aktive edilecek, puan ve sıralama belirten kişiye özel karne verilecektir.