Video Image
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet

Video Image

2024 KPSS SOSYAL BİLGİLER ÖABT YILSONU SORU ÇÖZÜM KAMPI

Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

Program Adı:

2024 KPSS Sosyal Bilgiler ÖABT Yıl Sonu Soru Çözüm Kampı 2024 / Canlı Ders

Program Türü:

Etkileşimli Canlı Ders

Eğitmen Kadrosu:

Tarih: Sait ZAMAN, Serkan TEK

Coğrafya: Tamer ŞİRİNOĞLU

Yan Dallar: Gökçer ATEŞ

Siyaset Bilimi: Gökçer ATEŞ

Alan Eğitimi: Ömer Murat PAMUK

Toplam Ders Saati ve İçerik:

39 canlı ders saati Genel Tekrar ve Soru Çözüm Kampı

22-28 Temmuz 2024

Ücretsiz Verilecek Kaynaklar:

Eğitmenlerin derste kullanacağı notların PDF’lerine erişim ve indirme hakkı

Canlı Ders Uygulaması:

Canlı derslere katılım www.egitakademi.com web sitesi üzerinde üye girişi yaptıktan sonra canlı dersler sekmesindeki "Sınıfa Git" butonuyla başlamaktadır. Herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmamakla birlikte ZOOM programının cihazınıza yüklenmesi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Canlı dersler sırasında chat ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi:

Canlı dersler işlendikten sonra en geç ertesi gün öğrenci panelinizde video dersler sekmesine yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar ÖSYM 2024 sınav takviminde açıklanan sınav tarihine kadar (4 Ağustos 2024) sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

Teknik Destek:

Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca derslerle ilgili tüm bilgilendirme mesajları, dâhil edildiğiniz WhatsApp grubunda yapılacaktır. Whatsapp grubuna kendi panelinizdeki sosyal gruplar sekmesindeki linke tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aktivasyonun Sağlanması:

Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde ödeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 2 (iki) iş günü içerisinde sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi almak için 0 507 987 17 23 numaralı WhatsApp hattına yazabilir ya da 0850 259 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.


Ömer Murat Pamuk
Ömer Murat Pamuk

alan


Gökçer Ateş
Gökçer Ateş

sosyal


Birol Yetimoğlu
Birol Yetimoğlu

Tarih


Tamer şirinoğlu
Tamer şirinoğlu

sosyal


SAİT ZAMAN
SAİT ZAMAN

sosyal


Sait Zaman
Sait Zaman

tarih