Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet

Video Image

2024KPSS Öznur SAAT YILDIRIM Anlam Bilgisi Soru Çözüm Kampı

Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

Program Adı:

2024 KPSS Öznur SAAT YILDIRIM Anlam Bilgisi Soru Çözüm Kampı/ Canlı Ders

Program Türü:

Etkileşimli Canlı Ders

Program Tarihi:

21 Nisan 2024 / Saat 10:00--20:00 arası

KAMP İÇERİĞİ

100 soruda ÖSYM’nin bakış açısını yakalamak isteyenlere Türkçenin duayeni Öznur SAAT YILDIRIM’dan bomba gibi bir kamp ile karşınızdayız.

 Ayrı ayrı da alabileceğiniz anlam bilgisi ve dil bilgisi kampları için detaylar;

- Anlam bilgisi 21 Nisan 2024

- KPSS, TYT, AYT, DGS, ALES sınavlarına hazırlık için uygundur!

-Sözcüğün ve sözün anlamı,

-Paragrafın yapısı ve anlamı,

-Cümlenin anlamı,

-Son yıllarda gelen soru tipleri üzerinden hız ve doğru soru çözüm pratikleri

Tüm merkezi sınavlarda türkçe dersinin böylesi önem kazandığı bir dönemde sen de 100 soruda ÖSYM bakış açısını kazan ve işini şansa bırakma.

İçerik ve Son Kullanım Tarihi

15 Eylül 2024

Canlı Ders Uygulaması:

Canlı derslere katılım www.egitakademi.com web sitesi üzerinde üye girişi yaptıktan sonra canlı dersler sekmesindeki "canlı derse katıl" butonuyla başlamaktadır. Herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmamakla birlikte ZOOM programının cihazınıza yüklenmesi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Canlı dersler sırasında chat ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi:

Canlı dersler işlendikten sonra en geç ertesi gün öğrenci panelinizde bulunan video dersler bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar 15 Eylül 2024’e kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

Teknik Destek:

Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca derslerle ilgili tüm bilgilendirme mesajları, dâhil edildiğiniz WhatsApp grubunda yapılacaktır. Gruplar dersler başlamadan bir ya da iki gün önce yapılacaktır. Kişilerin WhatsAppgruplarınaweb siteye üye girişi yaptıktan sonra kendi panellerine tanımlanmış sosyal gruplar sekmesinden katılım sağlayabilir.

Ödeme Seçenekleri:

Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aktivasyonun Sağlanması:

Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde ödeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 2 (iki) iş günü içerisinde sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi almak için 0 507 987 17 23 numaralı WhatsApp hattına yazabilir ya da 0850 259 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.


Öznur Saat Yıldırım
Öznur Saat Yıldırım

ANLAMA VE ANLATMA TEKNİKLERİ